KIA V AKCI: RIO, STONIC, SPORTAGE

rio stonic ceed 1500x550_listopad.xcf

PŘEKVAPIVĚ VYBARVENÁ NABÍDKA !


Všechny tři modely Kia STONIC, RIO i SPORTAGE jsou stylovým partnerem pro vaše cestování. Oslní vás silou 4 válcových motorů, bohatou výbavou, akčním cenovým zvýhodněním a samozřejmě bezkonkurenční sedmiletou zárukou.

 

 

  
Kia STONIC v AKCI  od 314 980 Kč


Komfortní a praktický crossover, odvážný design, prostorný interiér, inovativní bezpečnostní funkce.
 Je to vůz pro ty, co nemají života nikdy dost. Vybočte z vyjetých kolejí s novým modelem Kia Stonic. Jeho osobitý, svalnatý design nabízí na přání dvoubarevné lakování karoserie, jímž dáte najevo svou individualitu. Proměňte každou cestu v dobrodružství. Odvážný vzhled, motor o výkonu 120 k a vynikající ovladatelnost s velmi pohotovými reakcemi zdůrazňují styl a sebevědomí. Díky mimořádné úrovni jízdního komfortu si budete ještě více užívat své cesty po městě. Ostré aerodynamické linie dodávají uhlazenému designu karoserie osobité a svalnaté kontury.

AKČNÍ CENÍK     SKLADOVÉ VOZY     OBJEV STONIC 

 

 


Kia RIO v AKCI 
od 249 980 Kč

Odvážná, elegantní a výkonná. Dokonalý vůz do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz. Pokud se vám líbí Kia Rio, pak se do její nejnovější verze doslova zamilujete. Právě ohromná celosvětová popularita vozu nás přiměla k tomu, abychom model ještě vylepšili – tentokrát jsme se zaměřili na její vzhled a výsledkem je modernizovaný styl exteriéru, vylepšená kabina a taková úroveň pohodlí a prostornosti, která je u vozu této třídy jen těžko k vidění.

 

Kia SPORTAGE v AKCI od 409 980 Kč

Prostor pro všechny – a pro všechno. Kdo říká, že nelze být elegantní a praktický současně? Evropský styl designu, sebevědomý postoj, napjaté linky a výrazné křivky propůjčují modelu SPORTAGE osobitý styl. Maximální pozornost věnovaná jednotlivým detailům a pečlivá zdokonalení dotvářejí působivý celek a současně vyvrací teorii, že praktičnost nelze kombinovat s vybroušeným vzhledem

 

 

Pro limitovanou akční nabídku nás neváhejte kontaktovat:

+420 739 122 525

 

 

7 let záruka

7 let Kia Záruka

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

7 let Kia Asistence

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

7 let aktualizace mapových podkladů navigace

zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

 

* Vyobrazené základní akční ceny se vztahují vždy na konkrétní základní akční model v nabídce. Pro výpočet akčních cen byly zohledněny a již použity tyto bonusy: Registrační bonus, Akční sleva Hybeš, Výkupní Bonus za starý vůz  a Dodatečný Bonus při financování s Kia Select. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Nabídka platí do 30. 11. 2019

Michal Šťastný
Vedoucí prodeje Kia
+420 739 122 525 | +420 468 003 084 michal.stastny@autohybes.cz
Email
Monika Tamchynová
Asistentka prodeje Kia, pojištění vozidel
+420 739 122 525 | +420 468 003 084 monika.tamchynova@autohybes.cz
Email