Vaše vozidlo vyžaduje vyspělé technologie. Proto máme jako autorizovaní servisní partneři Škoda a Kia k dispozici speciální nářadí a kvalitní diagnostické systémy, které ve spojení s technologickými postupy předepsanými výrobcem zajišťují perfektní funkčnost a spolehlivost Vašeho vozu.

Neustále rostoucí úroveň technologií používaných ve vozidle vyžaduje odpovídající kvalifikaci odborného personálu.

K zabezpečení tohoto požadavku provádí výrobce pravidelná školení našich pracovníků autorizovaného servisu, aby měli stále k dispozici nejnovější informace důležité pro jejich činnost. Pečlivé, odborné a přátelské poradenství pro zákazníky při převzetí zakázky pro nás má právě tak velký význam jako pečlivost a úplnost při opravách a údržbových pracích. To vše neustále monitorují interní kontroly kvality poskytovaných služeb.

S nákupem nového vozu v AUTO HYBEŠ Vám při příští návštěvě nabízíme slevu 5% na servisní práci a 5% na díly.

Komplexní nabídka služeb

Financování

Vyberte si pro Vás ten nejvhodnější způsob financování nového vozu.
- u všech produktů volitelné podmínky dle Vašich požadavků: délka splácení, platba předem, u leasingu volba zůstatkové hodnoty atd.
- rychlé a snadné uzavření smlouvy přímo u prodejce
- časově omezené akce za mimořádně zvýhodněných podmínek
- poradenství v oblasti financování nákupu vozidel

webové stránky
tel.: +420 222 012 111 / info@csobleasing.cz
Otevírací doba: pondělí – pátek: 8:00 – 17:00
webové stránky
tel.: +420 224 992 410 / klient@skofin.cz
Pro osobní návštěvu jsme tu pro vás: Po – Pá 8:00 – 17:00
Informace : Po – Pá 8:00 – 17:00
webové stránky
tel.: +420 844 113 355 / info@unicreditleasing.cz

Originální příslušenství

Vyberte si pro Vás ten nejvhodnější způsob financování nového vozu.

Jako autorizovaný prodejce Vám nabízíme kompletní sortiment originálního příslušenství Škoda a Kia, jehož nespornou výhodou je dlouhá životnost, spolehlivost i garantovaná funkčnost a bezpečnost, kterou jistě oceníte zejména v kritických situacích. Originální příslušenství je nejen podrobeno náročným kvalitativním testům, ale navíc i vhodně doplňuje design vozu.

Nejžádanější příslušenství máme obvykle skladem – můžete si tedy rovnou přijet vybrat z nabídky autorádií, pneumatik, disků, střešních nosičů, vkládaných koberců, lékárniček, dětských autosedaček a dalšího sortimentu.

Katalog originálního příslušenství Škoda získáte v naší prodejně nebo si jej můžete v elektronické podobě prohlédnout na internetových stránkách Škoda.

Katalog originálního příslušenství Kia získáte v naší prodejně nebo si jej můžete v elektronické podobě prohlédnout na internetových stránkách Kia.

Zapůjčení náhradního vozu

Po dobu opravy nebo servisní prohlídky Vašeho vozu Vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo. V ceně půjčovného jsou zahrnuty náklady na údržbu a pojištění vozu. Pohonné hmoty si hradí zákazník. Pronájem zahrnuje 100 ujetých kilometrů zdarma, nad limit účtujeme 2 Kč/km. V případě pojistné události dochází k vyúčtování, dle smluvních podmínek dané pojišťovny. Podmínky pronájmu: platný řidičský a občanský průkaz.

Předváděcí jízda

Už znáte všechny vlastnosti Vašeho nového vozu? Barvu, motorizaci, verzi výbavy, příslušenství… Máte pocit, že vše potřebné už víte? Pak zbývá jen jediné – sednout si za volant a vyzkoušet jízdní vlastnosti nového vozu v praxi. Proto neváhejte a rezervujte si vhodný termín pro předváděcí jízdu.

Servis

Každý, kdo již někdy vlastnil nebo dlouhodobě užíval osobní automobil, ví, že bez potřebné profesionální péče a pravidelných servisních prohlídek se jízdní a užitné vlastnosti vozu časem zákonitě zhoršují. V zájmu zachování užitné hodnoty vozu je tedy nutné pravidelně navštěvovat autorizovaná servisní střediska a dodržovat výrobcem předepsané servisní intervaly.

Příprava na technickou kontrolu

Technický stav vozidla musí v každé situaci odpovídat vysokým nárokům na bezpečnost silničního provozu, proto je nutné v zákonem stanovených intervalech navštívit stanici technické kontroly.

Zkontrolujte si termín poslední technické kontroly v technickém průkazu Vašeho vozidla nebo na známce umístěné na SPZ a v případě potřeby se na nás obraťte – za použití moderních zařízení Váš vůz připravíme na bezproblémové získání osvědčení o technické způsobilosti vozidla (STK) a hodnotě emisí výfukových plynů (SME) pro benzinové i dieselové motory.

Podáváme Vám pomocnou ruku

Vyzvednutí a přistavení vozu

Pokud nemůžete svůj vůz dopravit do servisu, resp. vyzvednout ze servisu sami, může s Vámi autorizovaný servisní partner Škoda dohodnout termín vyzvednutí vozidla. Po provedení servisních úkonů jej přistaví zpět.

Pomoc 24 hodin denně

Pomoc v případě poruchy na čísle 800 120 000 jsme tady pro Vás!!!


Doživotní záruka mobility

- Dojezd servisního vozidla na místo poruchy – ZDARMA
- Odtah k smluvní opravně AUTO HYBEŠ – ZDARMA
- Zapůjčení nádradního vozidla – ZDARMA

Pokud se na Vašem voze vyskytla závada, která vyžaduje opravu, jste Vy a Váš vůz v servisu AUTO HYBEŠ v těch nejpovolanějších rukou. Zde totiž Vaše vozidlo dokonale znají a provedou opravu podle postupů.

ŠKODA originální díly

V případě výměny dílů máte u AUTO HYBEŠ k dispozici originální díly, které jsou identické s díly používanými v sériové výrobě. Společnost Škoda a Kia garantují jejich bezpečnost, spolehlivost a dlouhou životnost. U vozu zakoupeného v AUTO HYBEŠ poskytujeme slevu 5%.


Servis karoserie a laku

Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraní AUTO HYBEŠ a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím Škoda originálních dílů. To je důležité nejen pro Vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty vašeho vozidla.

Montáž příslušenství

Nabízíme Vám odbornou montáž produktů ze sortimentu Škoda a Kia originálního příslušenství jako například střešních transportních systémů, mechanického zabezpečení řazení, tempomatu, autoalarmu, tažného zařízení atd. Naši mechanici provedou montáž příslušenství na vysoké profesionální úrovni a v souladu s předpisy stanovenými výrobcem. Při nákupu příslušenství na Váš nový vůz poskytujeme slevu 5%.


Pronájem příslušenství

Za výhodnou cenu si můžete pronajmout originální příslušenství, např. nosič na lyže, dětskou sedačku, nosič na kola nebo sněhové řetězy.

Uskladnění kompletních kol

Po skončení letní či zimní sezony Vám AUTO HYBEŠ může profesionálně uskladnit sadu kompletních kol. Zároveň zkontroluje jejich stav.


Zpětný odběr vybraných výrobků a autovraků

Z novely zákona o odpadech vyplývá pro výrobce povinnost, zajistit majiteli likvidaci jeho vozidla v autorizované zpracovatelské síti a také zpětný odběr vybraných výrobků. I tuto zákonnou povinnost plníme k Vaší plné spokojenosti.