Speciální nabídka pro autoškoly

ŠKODA AUTOŠKOLY

Učit se řídit ve voze, na který je spoleh, je pro získání správných návyků a sebejistoty za volantem i v provozu základ. ŠKODA Autoškolám je program určený českým autoškolám, studentům i čerstvým řidičům.

 

FINANCOVÁNÍ NA MÍRU VAŠÍ AUTOŠKOLY

 

 

 AKČNÍ NABÍDKA

 

 

Studijní materiály pro kvalitnější výuku

Studijních materiálů není nikdy dost. Proto kromě vozů poskytujeme také výukové materiály, které žákům pomohou se studiem.

 

NAUČTE SE ŘÍDIT DOBŘE

Auto, ve kterém poprvé vyrazíte do provozu, si můžete zamilovat. A pokud na něj je spoleh, řízení pro Vás bude zábava.

 

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU AUTOŠKOLU

Úspěšné složení řidičských zkoušek a získání řidičského průkazu je podmíněno způsobilostí ovládat vůz, znalostí dopravních pravidel a schopností orientovat se v provozu. Je tedy zásadní, aby autoškola poskytla studentům správné podmínky pro výuku a disponovala kvalitním vybavením. Špatný výběr autoškoly se totiž může prodražit – nutnosti opakovat zkoušky a dokupovat si další hodiny. Proto se vyplatí věnovat čas výběru správné autoškoly podle následujících kritérií.

 
škoda autoškola


PŘÍSTUP K CENÍKU A INFORMACÍM

Webové stránky by měly obsahovat snadno dohledatelné základní informace: kdo školu provozuje, jaká je délka kurzu, konečná cena a zveřejněn by měl být také kompletní platný ceník, který obsahuje kalkulaci výkonů, úplnou cenovou nabídku včetně doplatků za zkoušky a prostoje, doplňující výuku a opravné zkoušky, případně možnost slevy nebo splátky a způsoby, resp. termíny úhrady.

 

VOZOVÝ PARK

Vozidla, kterými disponuje autoškola, by měla být moderní, bez závad a odpovídat současným technickým požadavkům a standardům. Samozřejmostí pak je platná každoroční technická prohlídka, oprávnění pro výcvik v autoškole a řádné označení. Známkou solidní autoškoly je také to, že svá auta udržuje v čistotě.

 škoda autoškola


KANCELÁŘE A UČEBNY

Solidní autoškola by měla mít solidní zázemí, tedy vlastní provozovnu, kanceláře a schválenou učebnu. Ty bývají v dobrých autoškolách vybaveny audiovizuální a výpočetní technikou, učebními pomůckami nebo trenažéry.

 

 

PŘIPRAVTE SE NA ZKOUŠKY I NA BEZPEČNÉ ŘÍZENÍ

 

škoda autoškola

škoda autoškolaškoda autoškola škoda autoškola TEORETIKA škoda autoškola

 

 

AUTOŠKOLA – MOBILNÍ APLIKACE

Stáhněte si aplikaci Autoškola pro mobilní telefony a tablety a procvičujte své znalosti dopravní bezpečnosti. K dispozici jsou zkouškové testy se statistikou úspěšnosti, učení otázek, přehled a popis dopravních značek, 3D křižovatky s požadovanými dopravními situacemi a teorie pro získání řidičského průkazu skupiny B.

 

 

Ke stažení:

App Store                  Google Play

 

 

Neváhejte nás kontaktovat:

Hana Kasalová
Vedoucí prodeje ŠKODA
+420 604 262 000 | +420 468 003 083 prodej@autohybes.cz
email
Martin Hybeš
Prodej vozů ŠKODA
+420 468 003 083 | prodej@autohybes.cz
email
Tomáš Suchý
Prodej vozů ŠKODA
+420 731 654 703 | +420 468 003 083 prodej@autohybes.cz
email