Kia Sportage BLACK EDITION

sportage black edition 1200x480_cervenec
 
Kia Sportage

BLACK EDITION


nyní se zvýhodněním

160 000 Kč 0% úrokem
 

 

SPORTAGE PNG BLACK EDITION

 

AKČNÍ CENÍK     SKLADOVÉ VOZY

 


Speciální edice Kia Sportage BLACK EDITION

vychází ze specifikace TOP, k níž přidává

prémiovou audio soustavu JBL a designové černé prvky vozu.


 

BLACK EDITION:

 

 • Prémiová audio soustava JBL
 • Černá mřížka chladiče
 • Černé střešní lyžiny
 • Kliky dveří v barvě karoserie
 • Lesklé černé ochranné kryty
 • Černé prahy dveří
 • Černý nápis SPORTAGE
 • 17″ hliníkové disky kol – černé

 

 

KONFIGURÁTOR     TESTOVACÍ JÍZDA

 

Máte-li zájem o limitovanou akční nabídku volejte:

+420 739 122 525

 

 

 

Podrobnosti o modelu Kia Sportage:

 

TECHNICKÉ INFORMACE     KATALOG     PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

* Zvýhodnění až 160 000 Kč – zvýhodnění se vztahuje na model Sportage s motorem 1.6 CRDi GPF 136 k/100 kW a zahrnuje Akční slevu 100 000 Kč, Výkupní bonus za starý vůz 10 000 Kč, Voucher na originální příslušenství Kia v hodnotě 10 000 Kč a Výbavu v hodnotě 40 000 Kč.

Nabídka platí do 31.7.2021.

 


Fotogalerie BLACK EDITION:

 

Podrobnosti o modelu níže:

 • Nová limitovaná edice výbavové linie doplňuje atraktivní prvky exteriéru v leskle černém provedení včetně nově tvarované masky chladiče, ochranných krytů nárazníku a střešních ližin
 • K dispozici 11 barevných odstínů karoserie
 • Možnost volit ze čtyř různých motorizací vč. naftového částečně hybridního pohonu ‚EcoDynamics+‘
 • Sportage Black Edition je dostupná od 594 980 Kč

Značka Kia nabízí nově stylové provedení modelu Sportage Black Edition, s atraktivními vnějšími akcenty v leskle černém provedení.

V České republice je Black Edition nabízena v cenovém rozpětí 594 980 korun až 764 980 korun v závislosti na motorizaci, pohonu kol a převodovém ústrojí.  Standardně se nabízí s jedinečnou sedmiletou zárukou Kia s omezením na 150 tisíc km.

Sportage Black Edition si zachovává elegantní design crossoveru, ale vylepšuje jej o exkluzivní leskle černé akcenty po celém vozidle ve prospěch nového vzhledu. Jedná se např. o nový rastr masky chladiče a lemování kolem dokola, ochranné kryty pod předním a zadním nárazníkem, světlomety, přední mlhová světla a leskle černé střešní ližiny. Dále původně metalické povrchy na přední partii a o něco níže na bočních lištách jsou nyní v leskle černém provedení.

Sportage Black Edition dále používá nová tmavá loga Kia na přídi i zádi vozu; stříbrné označení modelu ‚Sportage‘ – rovněž nahrazené leskle černým písmem – se proměnilo ve velký nápis uprostřed na výklopné zádi. 17″ litá kola nyní mají černou povrchovou úpravu a používají ozdobné středy s tmavým logem Kia; původně chromové kliky dveří jsou nyní lakovány v odstínu karoserie.

Pro limitovanou edici modelu je k dispozici jedenáct různých odstínů karoserie sladěných s novým designem. V kabině limitované edice Sportage Black Edition zaujme prémiové látkové čalounění, volant obšitý kůží a kožené čalounění voliče převodovky i loketních opěrek ve dveřích.

Široká nabídka prvků komfortní a bezpečnostní výbavy

Provedení Black Edition disponuje vysokou úrovní standardní výbavy vč. předních a zadních parkovacích senzorů.

Sportage Black Edition již ve standardu přináší celou řadu komfortních a bezpečnostních technologií; v seznamu výbavy najdeme nastavitelnoubederní opěrku u řidiče, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka s LED ukazateli směru, senzor deště a automaticky stmívatelné vnitřní zpětné zrcátko nebo duální automatickou klimatizaci.

Systém palubního infotainmentu standardně zahrnuje nejnovější 8″ dotykový displej s funkcemi palubní telematiky Kia UVO Connect ‚Phase II‘ a podporou připojení telefonů přes Apple CarPlay a Android Auto. Uvedený systém zvyšuje uživatelské pohodlí prostřednictvím řady technologií palubní konektivity vč. zobrazování informací o cenách paliva, umístění čerpacích stanic v okolí, polohy a aktuální dostupnosti volných parkovacích míst nebo nepřetržitě aktualizovaných informací o dopravě.

Sportage Black Edition nabízí i nejnovější technologie na podporu řízení Kia vč. aktivního systému pro jízdu v pruzích (LKAS), automatického přepínání dálkových světlometů (HBA), ukazatele rychlostních limitů (ISLW) nebo systému sledování únavy řidiče (DAW) coby ochrany pro případ únavy a nepozornosti za volantem.

Benzínové motory i mild-hybridní naftový pohon s nízkými emisemi i provozními náklady

Sportage Black Edition umožňuje volit ze čtyř různých motorizací. Benzínový motor 1,6 litru T-GDI (zkr. Turbocharged Gasoline Direct Injection) dosahuje nejvyššího výkonu 177 k a točivého momentu 265 Nm; jednotka 1,6 litru GDi s atmosférickým plněním produkuje 132 k a disponuje točivým momentem až 161 Nm. Sportage dále nabízí dvě varianty naftového motoru 1,6 litru ‚Smartstream‘. Klasická naftová verze dosahuje 136 k a 320 Nm. Druhá varianta, nový částečně hybridní pohon Kia ‚EcoDynamics+‘ 1,6 litru se 48V systémem, produkuje 136 k a 320 Nm.

V závislosti na motorizaci je Sportage Black Edition k dispozici s pohonem předních nebo všech kol, resp. s šestistupňovou manuální nebo sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou.

Pozn.: uvedené ceny jsou včetně DPH.

Michal Šťastný
Vedoucí prodeje Kia
+420 739 122 525 | +420 468 003 084 michal.stastny@autohybes.cz
Email
Monika Tamchynová
Asistentka prodeje Kia, pojištění vozidel
+420 739 122 525 | +420 468 003 084 monika.tamchynova@autohybes.cz
Email