Přijďte na Kia víkend 17. – 18. března

Kia víkend kia stonic

 

Jestli nemáte života nikdy dost, je nová Kia STONIC přesně pro Vás. Výrazný a nepřehlédnutelný design s volitelnou dvojbarevnou karosérií nechá naplno promluvit Vaši individualitu. Motor 1.0 Turbo GDi a dynamické jízdní vlastnosti nastartují vaše dobrodružní já a inovativní technologie Vám dovolí popustit uzdu vlastnímu stylu.

 

Navštivte nás během Kia víkendu 17. – 18. března

 Využijte aktuální zvýhodnění až 60 000 Kč na model Kia STONIC


Akční sleva 10 000 Kč

Výkupní bonus 20 000 Kč

Navigace ZDARMA včetně 7 let aktualizace

mapových podkladů v hodnotě 20 000 Kč*

Bonus Kia Select 10 000 Kč

Sada originálních koberců Kia ZDARMA

 


Výkupní bonus:

Výkupní Bonus (Trade-In) na starý vůz jakékoliv značky vztahující se ke koupi modelu modelu Ceed ve výši 20 000 Kč vč. DPH 

Vykupovaný ojetý vůz libovolné značky musí být ve vlastnictví zákazníka minimálně po dobu jednoho roku před jeho výkupem prodejcem

Vykupovaný ojetý vůz zákazníka musí být technicky způsobilý k provozu na pozemních komunikacích ve smyslu ustanovení § 50 zákona č. 56/2001 Sb., a musí disponovat platným Osvědčením o technické způsobilosti vozidla vyznačeným v Osvědčení o registraci vozidla. Část II. (Technický průkaz)

Vykupovaný ojetý vůz zákazníka nesmí být zatížen jakýmkoli právem třetí osoby (např. zástavním právem, nájemním právem)

Vlastník vykupovaného ojetého vozu a kupující nového vozu musí být tentýž zákazník (za téhož zákazníka se považují příbuzní zákazníka v linii přímé a manžel/ka a v případě právnických osob rovněž právnické osoby ovládané zákazníkem)

Počet nových vozů zakoupených jedním zákazníkem v době platnosti akce je omezen na 1 ks

Rozhodnutí o provedení výkupu ojetého vozu zákazníka a stanovení výše kupní ceny za vykupovaný ojetý vůz náleží autorizovanému prodejci Kia, výlučně dle jeho uvážení

Výkupní Bonus není kumulovatelný s fleetovou slevou a s Kia Select výkupním bonusem ve druhém a dalším cyklu financování. 

Akce platí pro zákaznické objednávky na nový vůz do 31.3. 2018 a zároveň vůz musí být registrován nejpozději do 31.5. 2018Financování Kia Select:

 

kia select kia ceed

Po každých 2 – 4 letech se můžete rozhodnout, zda si svůj vůz Kia ponecháte, vyměníte za nový anebo jednoduše vrátíte. 

Princip financování s Kia Select

1/ AKONTACE:
Nejdříve si zvolíte výši akontace na svůj nový vůz. Akontací se rozumí částka, kterou hradíte na počátku splátkového období.

Můžete si vybrat jakoukoli částku mezi 10 -35 % z pořizovací ceny.
Zvolte si předpokládaný roční nájezd: 10 000, 20 000 nebo 30 000 km za rok.

2/ DOBA SPLÁCENÍ:
Zvolíte si dobu měsíčního splácení úvěru mezi 24 – 48 měsíci.
Všechny zvolené parametry, jako typ vozidla, akontace, délka splácení a předpokládaný roční nájezd km ovlivní výši garantované zůstatkové hodnoty daného vozu, která bude odpovídat poslední navýšené splátce na konci vašeho splátkového období.

3/ ZÁVĚREČNÁ VOLBA:
Na konci splácení se rozhodnete pro další krok:

a/ Pořídíte si nové vozidlo
Stávající hodnota vašeho vozu bude použita částečně na doplacení jeho zůstatkové hodnoty a částečně jako akontace na nové vozidlo. Vše za vás samozřejmě vyřídí váš dealer Kia. Vy budete pokračovat v měsíčních splátkách obdobně, jako u vozu předchozího.
b/ Necháte si stávající vůz
Necháte si svůj stávající vůz s tím, že doplatíte jeho zůstatkovou hodnotu jednorázově či v měsíčních splátkách – celková doba splácení nesmí přesáhnout 72 měsíců.
c/ Vrátíte vozidlo
Vozidlo bez doplatku zůstatkové hodnoty vrátíte leasingové společnosti.

Produkt Kia Select je určený pro vozy cee’d, Sportage, Rio, Stonic, Carens, Picanto, Soul a Niro a platí pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty. Za uzavření úvěrové smlouvy neplatíte žádný poplatek.

 

*Výbava „navigace zdarma“ je k dispozici pouze pro verze Exclusive a Premium

 

Michal Šťastný
Vedoucí prodeje Kia
+420 739 122 525 | +420 468 003 084 michal.stastny@autohybes.cz
Email
Monika Tamchynová
Asistentka prodeje Kia, pojištění vozidel
+420 739 122 525 | +420 468 003 084 monika.tamchynova@autohybes.cz
Email