Vyzkoušejte vozy ŠKODA FABIA a RAPID s novými motory 1.0 TSI

rapid a fabia TSI

Odložte předsudky stranou a otestujte nové vozy ŠKODA s motory 1.0 TSI

Moderní přeplňované motory s přímým vstřikováním paliva – benzínové TSI a naftové TDI – dosahují nižší spotřeby paliva a emisí při zachování jízdní dynamiky.

Přeplňované motory s přímým vstřikováním paliva mají plochou křivku točivého momentu v širokém rozsahu otáček. Díky přeplňování nabízejí dostatek výkonu již v nízkých otáčkách, ve kterých je motor používán po většinu času. V nižších otáčkách je motor také tišší a má nižší spotřebu paliva a emise.

Přímé vstřikování paliva zvyšuje účinnost spalování, což se projevuje na nižší spotřebě a tím také na emisích CO2. U dieselových motorů je využíván systém vysokotlakého vstřikování paliva common-rail. Množství pevných částic ve výfukových plynech pomáhá omezit filtr DPF.

Motor 1.0 TSI

Modely s motorem 1.0 TSI má vyšší maximální rychlost a udávaná kombinovaná spotřeba naopak je naopak nižší asi o šest procent. Na nižší spotřebě se podílelo hned několik faktorů, mezi nimi i olejové čerpadlo s regulovatelným výkonem. Tlak dosahuje hodnoty až 1,6 baru a narůstá velice spontánně. Proto modely s novým motorem vynikají dynamickým jízdním projevem.

S menším objemem přichází vyšší výkon. Motor 1.0 TSI má také užší působení maximálního výkonu a točivého momentu. Tyto motory jsou nabízeny v provedeních s 70 nebo 81 kW, namísto 66 a 81 kW jako u starších verzí. Navíc je nový motor díky své konstrukci o deset kilogramů lehčí, tudíž běží velice tiše.

Nové motory jsou dodávány do modelů Škoda FABIA a Škoda RAPID. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

                                                                                                                                                                                                                           

Autosalon ŠKODA – Auto Hybeš Dřenice

V našem autosalonu značky ŠKODA mezi Pardubicemi a Chrudimí si můžete vybrat z široké nabídky skladových vozů ŠKODA. Náš certifikovaný prodejní tým ŠKODA Vám zajistí všechny informace a nabídku vozů ŠKODA, přesně podle Vašich potřeb. V našem moderním autosalonu ŠKODA máte možnost vyzkoušet předváděcí vozy ŠKODA a vybrat si vůz ŠKODA dle Vašich požadavků. Přijďte se přesvědčit o kvalitách vozů ŠKODA do našeho autosalonu ŠKODA v  Dřenicích (mezi Pardubicemi a Chrudimí), kde naleznete také autorizovaný servis vozů ŠKODA a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství na vozy ŠKODA.

Těšíme se na Vás, Váš tým ŠKODA – Auto Hybeš