Žhavá letní nabídka Kia

letní nabídka Kia

Vyberte si ze žhavé letní nabídky

 

modelů Stonic, Rio a Picanto


Všechny tři modely Kia Stonic, Rio i Picanto jsou stylovým partnerem pro vaše cestování. Oslní vás silou 4 válcových motorů, bohatou výbavou, cenovým zvýhodněním až 40 000 Kč a samozřejmě bezkonkurenční sedmiletou zárukou. Zastavte se pro ně u svého dealera, kde máte skladové vozy připravené ihned k odběru. 

 

Kia Stonic

Komfortní a praktický crossover, odvážný design, prostorný interiér, inovativní bezpečnostní funkce. Je to vůz pro ty, co nemají života nikdy dost. Vybočte z vyjetých kolejí s novým modelem Kia Stonic. Jeho osobitý, svalnatý design nabízí na přání dvoubarevné lakování karoserie, jímž dáte najevo svou individualitu. Proměňte každou cestu v dobrodružství. Odvážný vzhled, motor o výkonu 120 k a vynikající ovladatelnost s velmi pohotovými reakcemi zdůrazňují styl a sebevědomí. Díky mimořádné úrovni jízdního komfortu si budete ještě více užívat své cesty po městě. Ostré aerodynamické linie dodávají uhlazenému designu karoserie osobité a svalnaté kontury.

AKČNÍ CENÍK          KATALOG          SKLADOVÉ VOZY

 


Kia Rio

Odvážná, elegantní a výkonná. Dokonalý vůz do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz. Pokud se vám líbí Kia Rio, pak se do její nejnovější verze doslova zamilujete. Právě ohromná celosvětová popularita vozu nás přiměla k tomu, abychom model ještě vylepšili – tentokrát jsme se zaměřili na její vzhled a výsledkem je modernizovaný styl exteriéru, vylepšená kabina a taková úroveň pohodlí a prostornosti, která je u vozu této třídy jen těžko k vidění.

 

AKČNÍ CENÍK          KATALOG          SKLADOVÉ VOZY

 

Kia Picanto

Komfortní a chytrá, největší zavazadlový prostor ve své třídě. Za málo peněz hodně muziky. Nejmenší zástupce rodiny Kia nabízí spoustu věcí, které v této třídě nejsou běžně dostupné. Nic není průměrné – ani komfort, ani jízdní vlastnosti, ani vzhled. Prostě Kia se vším všudy. Picanto si zakládá na zdravém rozumu, a proto nabízí velké množství praktických a komfortních prvků výbavy. 

AKČNÍ CENÍK          KATALOG          SKLADOVÉ VOZY

 

7 let záruka

7 let Kia Záruka

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

7 let Kia Asistence

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

7 let aktualizace mapových podkladů navigace

zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

 

Kia Stonic. Kombinovaná spotřeba 4,2–5,5 l/100 km. Emise CO2 109–125 g/km.

Kia Rio. Kombinovaná spotřeba 4,7–6,1 l/100 km. Emise CO2 107–140 g/km.

Kia Picanto. Kombinovaná spotřeba 4,4–5,4 l/100 km. Emise CO2 101–124 g/km.

Nabídka platí do 31. 8. 2018.

Michal Šťastný
Prodej vozů Kia
+420 739 122 525 | kia.prodej@autohybes.cz
Email
Monika Tamchynová
Prodej vozů Kia | Pojištění vozidel
+420 739 122 525 | kia.prodej@autohybes.cz
Email