Zimní servisní akce ŠKODA 2017

hybeš banner malý

Připravili jsme pro vás zimní servisní prohlídku vašeho vozu. Provedeme test autobaterie, diagnostiku, zkontrolujeme podvozek a mnoho dalšího. Samozřejmostí je výhodná nabídka zimních kompletních kol a možnost přezutí od 190 KčMyslíme i na Vaši bezpečnost. K nové sadě předních stěračů Vám jako bonus přibalíme 1 l nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů. Sháníte-li zimní příslušenství nebo novou autobaterii, bude se Vám hodit až 15% sleva.

Více informací naleznete v našem AKČNÍM LETÁKU, který je ke stažení ZDE

Rezervujte si termín pro zimní servisní prohlídku: on-line formulář/ 468 003 082 / 603 514 652 / servis@autohybes.cz

Bližší informace o akční nabídce ŠKODA příslušenství a akčních cenách zimních pneumatik: 468 003 080 / dily@autohybes.cz

Termín konání akce: 1.10.2017 – 30.11.2017

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                           

Autosalon ŠKODA – Auto Hybeš Dřenice

V našem autosalonu značky ŠKODA mezi Pardubicemi a Chrudimí si můžete vybrat z široké nabídky skladových vozů ŠKODA. Náš certifikovaný prodejní tým ŠKODA Vám zajistí všechny informace a nabídku vozů ŠKODA, přesně podle Vašich potřeb. V našem moderním autosalonu ŠKODA máte možnost vyzkoušet předváděcí vozy ŠKODA a vybrat si vůz ŠKODA dle Vašich požadavků. Přijďte se přesvědčit o kvalitách vozů ŠKODA do našeho autosalonu ŠKODA v  Dřenicích (mezi Pardubicemi a Chrudimí), kde naleznete také autorizovaný servis vozů ŠKODA a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství na vozy ŠKODA.

Těšíme se na Vás, Váš tým ŠKODA – Auto Hybeš