Akční nabídka skladových vozů Kia

skladové vozy kia 2021

 

Akční nabídka skladových vozů Kia

 

SKLADOVÉ VOZY     AKCE A NOVINKY     KONTAKTY

 

Proč nová vozidla Kia právě od Auto Hybeš?

  • Rodinný a individuální přístup k zákazníkovi
  • Tradice “jsme tu pro vás již od roku 1993”
  • Prvotřídní kvalita
  • Komplexní nabídka služeb
  • Profesionalita
  • Férové ceny

 

Proč si vybrat značku Kia?

 

Originální 7 letá záruka Kia

Sedm let je dost dlouhá doba na to, aby se splnily dokonce i ty největší sny. Ať máte jakékoli ambice, Kia s Vámi bude po celou dobu. S kvalitou, která byla prověřena za nejextrémnějších podmínek. Můžeme hovořit o kvalitě, protože ji Kia skutečně vyrábí. Vývoj, výroba i Vaše vlastnictví vozů Kia jsou doprovázeny neustále se zpřísňujícími standardy a kontrolami kvality. Proto je Kia jediným výrobcem, který nabízí v Evropě záruku na 7 let/150 000 km. Tuto strategii by Kia Motors neuplatňovala, pokud by si nebyla jistá nekompromisní kvalitou výrobních postupů. Jedinečnost záruky spočívá také v tom, že během prvních 3 let není omezena počtem ujetých kilometrů.

Pětihvězdičková kvalita

Řidiči na celém světě usedají do vozů Kia s naprostou důvěrou a mají pro to pádný důkaz. Maximální bezpečnost modelů Ceed, Sportage a Sorento byla prokázána objektivní zkouškou. V nárazovém testu Euro NCAP tyto vozy dosáhly nejvyššího hodnocení – pět hvězdiček. Všechny modely se navíc od konkurence odlišují neobvykle dlouhou zárukou 7 let. 

 

Excelentní design 

Pro Kiu je design víc než jen tvar, linie nebo dekorace. Design dává značce duši a podněcuje vášeň k vozům. Pod vedením renomovaných designérů, jako je Peter Shreyer, dostávají auta Kia dynamický, moderní a výrazný vzhled, který upoutává pozornost spotřebitelů, médií i renomovaných porotců na mezinárodní úrovni.  Vozy Kia upoutávají pozornost nejen okolních řidičů a kolemjdoucích, ale také renomovaných porotců mezinárodních designerských soutěží. Mnoho z designů Kia bylo oceněno různými prestižními cenami, včetně IF, reddot, Good Design a ABC Design.


design kia

 

Značka ekologické odpovědnosti

Kia se dlouhodobě soustředí na ekologický management a design. Cílem inovací, které přináší, je neustálá snaha o snižování spotřeby paliva. Ač to zní neuvěřitelně, jedním z dlouhodobých cílů společnosti je vyrábět vozidla s nulovými emisemi. I z toho důvodu je Kia vnímána jako lídr v oblasti trvale udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí. Závazek vůči planetě bere Kia velmi vážně. Od nových efektivnějších motorů po ekologické výrobní procesy. Také nálepka ECO dynamics zdůrazňuje ekologické aspekty vozidel Kia. Důkazem této snahy je 34. místo v žebříčku Interbrand’s 2014 Best Global Green Brands.

 

 

Neváhejte nás kontaktovat:

David Věříš
Prodej vozů Kia
+420 739 122 525 | kia.prodej@autohybes.cz
Email
Monika Tamchynová
Prodej vozů Kia | Pojištění vozidel
+420 739 122 525 | kia.prodej@autohybes.cz
Email