kia servis pardubice chrudim ORIGINÁLNÍ DÍLY KIA

 OBJEDNAT SERVIS     ZEPTAT SE TECHNIKA     AKČNÍ NABÍDKA

 

Originální náhradní díly Kia

Jsou to originální součásti vozů KIA, které produkuje samotný výrobce vozů KIA – společnost KIA MOTORS Corp. Tyto náhradní díly jsou do České republiky dováženy výhradně společností KIA MOTORS CZECH, s.r.o., která je zároveň výhradním dovozcem vozů KIA do České republiky. Díly distribuuje k prodeji síť autorizovaných prodejců v ČR prostřednictvím svých prodejen. KIA MOTORS CZECH, s.r.o. jako dovozce originálních náhradních dílů KIA plně ručí za jejich kvalitu a vlastnosti.

 

Bezpečnost

Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly KIA přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky KIA. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu – tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.

 

Neoriginální náhradní díly

Neoriginální díly určené jejich výrobcem nebo prodejcem pro vozy KIA nemusí mít kvalitu ani vlastnosti dílu originálního. Použitím neoriginálního náhradního dílu může proto dojít k bezprostřednímu narušení bezpečnostní stránky vozu. Společnost KIA MOTORS CZECH, s.r.o. a Auto Hybeš s.r.o. před použitím neoriginálních náhradních dílů výslovně varuje a použití těchto dílů nedoporučuje!

 

Záruka

Proto, aby mohla být plně využita ZÁRUKA každého vozu, doporučujeme používání výhradně originálních náhradních dílů KIA. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Společnost KIA MOTORS CZECH, s.r.o. a Auto Hybeš s.r.o. neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny.

Svěřte proto váš vůz do rukou profesionálům…nám!

 

SROVNÁNÍ DÍLŮ

Ladislav Bondor
servisní poradce Kia, garanční technik
+420 731 163 942 | kia.servis@autohybes.cz
Email
Jakub Šturma
servisní poradce Kia, prodej náhradních dílů
+420 731 163 942 | kia.servis@autohybes.cz
Email