Vážení partneři a obchodní přátelé

Auto Hybeš s.r.o. působí úspěšně na automobilovém trhu východočeského regionu již více než 25 let. Svým zákazníkům nabízíme kompletní servisní i prodejní služby již od roku 1993. Firma byla založena 20.1.1993 Josefem Hybešem, po kterém nesla i dlouhá léta název Josef Hybeš – Autoservis Hybeš.

Sídlo firmy se nachází na strategickém místě mezi Pardubicemi a Chrudimí. Vzdálenost přibližně 6 km od Pardubic a 6 km od Chrudimi činí naši firmu snadno dostupnou a přístupnou pro naše zákazníky.

Vše začalo v roce 1993, kdy se začala psát naše spolupráce se značkou ŠKODA. Jako autorizovaný servis a prodejce vozů ŠKODA působíme dodnes. Autosalon ŠKODA prošel již řadou přestaveb a modernizací, ta poslední proběhla v roce 2014.

V roce 2005 jsme naše portfolio rozšířili o značku Kia. Prakticky přes noc a na “zelené louce“ vyrostl nový autosalon Kia, ve kterém rovněž našim zákazníkům nabízíme prodejní a servisní služby Kia té nejvyšší kvality.

Od roku 2012 disponujeme rovněž autorizovaným prodejem ojetých vozidel ŠKODA PLUS. V prodeji ojetých vozů se soustředíme na vozy všech značek do 5-ti let stáří se zákaznickými výhodami, které jsou součástí námi využívaného programu ŠKODA PLUS. Zvláštní kategorií jsou naše ŠKODA PLUS ROČNÍ VOZY (nejčastěji referentské ze ŠKODA AUTO a.s.) s plnou tovární zárukou (tj. minimálně 24 měsíců), stářím max. do 18 měsíců a najetými max. 30 000 kilometry.

V listopadu 2016 jsme získali certifikát „Specialista oprav po nehodách“ pro značky vozů ŠKODA. Naše inovovaná autolakovna s klempírnou prošli náročným auditem uděleným přímo výrobcem značky ŠKODA, a také dodavatelem barev společnosti SERVIND s.r.o. Garantujeme Vám, že oprava vozidla bude vždy provedena dle aktuálních standardů výrobce a odborně proškoleným personálem. Při opravě používáme nejmodernější speciální dílenské vybavení a opravy jsou prováděny s využitím Originálních náhradních dílů ŠKODA. Po opravě zákazník obdrží certifikát, kterým zaručujeme garanci na provedenou opravu proti pro-rezivění a na nejvyšší možné uchování hodnoty vašeho vozidla. Certifikace od ŠKODA AUTO a.s. neznamená, že opravu podle nejnovějších postupů výrobce použijeme pouze při opravě vozidel značky ŠKODA … opravíme tak každý vůz! 

Jsme autorizovaným dealerem i servisním střediskem pro vozy ŠKODA a Kia. Autorizované servisy ŠKODA a Kia ve Dřenicích jsou vybaveny nejmodernější technikou danou přísnými standardy výrobců ŠKODA a Kia. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby: od prodeje nových vozů ŠKODA a Kia, náhradních dílů a příslušenství až po karosářské a lakýrnické práce či přípravu vozu na STK. Samozřejmostí je výkup vozidel, s jasným původem a servisní historií, za hotové či na proti-účet.

Navštivte nás osobně v Dřenicích (mezi Pardubicemi a Chrudimí) a budete jistě příjemně překvapeni naším ochotným a profesionálním personálem, který Vám vyjde vstříc při zkušební jízdě, koupi nebo prodeji nového a ojetého vozu, garanční či jakékoliv jiné servisní prohlídce.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb při přímé spolupráci s námi.

 

…..proč zvolit za svého partnera právě Auto Hybeš s.r.o.

  • Rodinný a individuální přístup k zákazníkovi
  • Tradice “jsme tu pro vás již od roku 1993”
  • Prvotřídní kvalita
  • Komplexní nabídka služeb
  • Profesionalita
  • Férové ceny

Cesta k nám se vyplatí!

hybes-logo

 

 

 

 

Autosalon ŠKODA

 

Autosalon Kia

 

Centrum ŠKODA PLUS

 

Centrum Ojeté vozy Kia

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Autosalon ŠKODA a KIA – Auto Hybeš Dřenice

V našich autosalonech značek ŠKODA a KIA mezi Pardubicemi a Chrudimí si můžete vybrat z široké nabídky skladových vozů ŠKODA a KIA. Náš certifikovaný prodejní tým ŠKODA a KIA Vám zajistí všechny informace a nabídku vozů ŠKODA a KIA, přesně podle Vašich potřeb. V našich moderních autosalonech ŠKODA a KIA máte možnost vyzkoušet předváděcí vozy ŠKODA a KIA a vybrat si vůz dle Vašich požadavků. Přijďte se přesvědčit o kvalitách vozů ŠKODA a KIA do našich autosalonů v Dřenicích (mezi Pardubicemi a Chrudimí), kde naleznete také autorizovaný servis vozů ŠKODA a KIA a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství na vozy ŠKODA a KIA.

Těšíme se na Vás, Váš tým – Auto Hybeš