Anketa Nejlepší prodejce Kia a Nejlepší servis Kia za rok 2021

kia_dealer_awards_2021_ilustrativní_foto

Kia Dealer Awards 2021

 

Naše společnost Auto Hybeš s.r.o. získala prestižní umístění.

Společnost Kia Czech ocenila v rámci ankety Kia Dealer Awards 2021 nejproduktivnější dealery Kia v České republice, mezi kterými byla i naše společnost Auto Hybeš s.r.o.. Každoroční vyhlašování ankety je udělováno v sedmi významných kategoriích – Nejlepší dealer Kia, Nejlepší servis Kia, Nejlepší prodejce nových vozů Kia, Fleetové centrum Kia a nejlepší prodejce produktů značkového financování Kia Finance. Ceny Trophy Award a Platinum dealer jsou oceněním na evropské úrovni udělované společnosti Kia Motors Europe.

Výroční setkání dealerů Kia 2021 a vyhlášení cen se konalo dne 14. 1. 2021. Vzhledem ke Covid-19 opatřením proběhlo „pouze“ on-line formou a naše společnost Auto Hybeš, s.r.o. získala hned dvě krásná umístění! 

 

Nejlepší prodejce nových vozů KIA 2021:

2. místo pro Auto Hybeš, s.r.o.

– v této kategorii nerozhoduje pouze absolutní počet prodaných vozů Kia, ale také podíl dealera na celkových prodejích v rámci regionu a v neposlední řadě také zákaznická spokojenost.

 

Nejlepší servis KIA 2021:

2. místo pro Auto Hybeš, s.r.o.

  v kategorii Nejlepší servis Kia rozhoduje o umístění především individuální přístup k řešení zákaznických požadavků, dodržování garančních postupů, řádné plnění servisních akcí a kampaní a aktivní účastí na technických školeních.

 

Celému našemu prodejnímu a servisnímu týmu Kia děkujeme za tento skvělý výsledek!

 

Použité foto je pouze ilustrativní a je pořízené z ročníku 2018.

David Věříš
Prodej vozů Kia
+420 739 122 525 | kia.prodej@autohybes.cz
Email
Monika Tamchynová
Prodej vozů Kia | Pojištění vozidel
+420 739 122 525 | kia.prodej@autohybes.cz
Email