prodej škoda plus auto hybeš (2)


SKLADOVÉ VOZY          
DOTAZ NA PRODEJCE

 


Co znamená „ŠKODA Plus“?

ŠKODA Plus je certifikovaný program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA. Partnerem programu se může stát pouze prodejce splňující náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.

Přes název ŠKODA Plus se však nemusíte obávat omezeného výběru – u nás totiž naleznete pod touto značkou nejen vozy ŠKODA, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a nepřesahujících 5 let stáří.

Vozy ŠKODA jsou mimořádně oblíbené i jako „mladé ojeté“, a proto budou právě takové vozy (maximálně 18 měsíců staré, nízký počet najetých kilometrů) ve speciální kategorii ŠKODA Plus Roční vozy. Nejdůležitější pro Vás je, že na takový vůz dostáváte plnou čtyřletou tovární záruku ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu. Získáte tak stejnou jistotu jako při koupi nového vozu!


Proč ŠKODA Plus?

Program ŠKODA Plus je prodejní systém u certifikovaných prodejců ŠKODA AUTO a.s. Nabízeny jsou vozy všech značek do stáří 5ti let, ke kterým se vztahují rozsáhlé zákaznické výhody. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy ŠKODA do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární čtyřletou zárukou platnou od data uvedení do provozu.


Nemusí být vždy nové

Pokud si kupujete nový vůz značky ŠKODA, právem očekáváte nejvyšší kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Stejně tak perfektní servis a služby spojené s užíváním vozu.

Proč se nespolehnout na tyto výhody i v případě ojetých vozů v programu ŠKODA Plus?

Všechny vozy zařazené do programu ŠKODA Plus splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu.

Vozy z programu ŠKODA Plus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím prodejce vozů ŠKODA. Aby bylo Vaše rozhodnutí ještě jednodušší, je možné při koupi těchto vozů využít mimořádně příznivých podmínek financování od společnosti ŠKODA Financial Services.


Proč si vybrat pro nákup vozu právě partnera programu ŠKODA Plus?

 • ŠKODA Plus je program prodejní sítě ŠKODA AUTO, dohlížející nad kvalitou poskytovaných služeb.
 • Každý partner programu ŠKODA Plus musí splňovat přísná kvalitativní kritéria, která jsou průběžně kontrolována.
 • Prodejní místa s plným zázemím autorizovaného servisu prodejců ŠKODA.
 • V případě zájmu o vůz z programu ŠKODA Plus jsou pro Vás připraveny služby na profesionální úrovni, které Vám usnadní celý proces prodeje nebo nákupu vozu.
 • V síti ŠKODA Plus Vám nabízíme ucelenou řadu modelů ŠKODA dostupných jako tzv. Roční vozy s plnou tovární čtyřletou nebo pětiletou zárukou platnou od data uvedení do provozu.
 • Stejně jako při prodeji nových vozů, i v programu ŠKODA Plus jsou pro nás prioritou spokojení zákazníci.
 • Pro Váš pohodlný výběr je připraven celostátní prodejní portál www.skodaplus.cz s širokou nabídkou vozů.
 • Využijte tedy našeho zázemí a široké sítě provozoven – Váš nejbližší partner ŠKODA Plus jistě není daleko!


Co znamená označení vozu ŠKODA Plus?

Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám nabídneme řadu dalších výhod:

 1. Zkušební jízda
 2. Výkup Vašeho vozu
 3. Předprodejní příprava vozu
 4. 12 měsíců záruka
 5. Atraktivní podmínky financování
 6. Výhodné pojištění vozu
 7. Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA
 8. Certifikát vozu
 9. Vyřízení veškerých formalit
 10. Roční kontrola zdarma

 

Co znamená označení vozu ŠKODA Plus Roční vozy?

Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA se stářím do 18 měsíců a maximálně 30 000 km v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Všechny ŠKODA Plus Roční vozy mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO od data uvedení do provozu – Vaše jistota je tedy dokonalá.

 

Vozy mladší 18 měsíců

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera ŠKODA Plus vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: Jsou jako nové, jen levnější.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODA Plus


Najeto do 30 000 km

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODA Plus


Čtyřletá záruka ŠKODA AUTO

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠKODA Plus! Všechny ŠKODA Plus Roční vozy mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu – Vaše jistota je tedy dokonalá. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODA Plus.

 

Fotogalerie:

 
Pavel Zelenka
prodej ojetých vozů
+420 730 874 221 | skodaplus@autohybes.cz
email